Renoveerimishoius

Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu pakub oma liikmetele võimalust hoiustada raha Renoveerimisfondi hoiusel. Renoveerimisfondi hoius on kindel viis hoida ning teenida tulu korteriühistu kogutavalt remondifondilt. Korteri-, elamu-, hoone- ja garaažiühistute hoiuseintressid ei ole maksustatud tulumaksuga.

Renoveerimisfondi hoiusel teenitud intressitulu makstakse välja kord kvartalis. Renoveerimisfondi hoiuse puhul puudub üldjuhul võimalus hoiuse põhisummat ennetähtaegselt välja võtta, küll aga on Hoiuperioodi jooksul võimalikud täiendavad sissemaksed. Sellisel juhul algab täiendava hoiuseosa pealt intressiarvutus sissemakse tegemise päevast.

Renoveerimisfondi hoiuse tavapärane tähtaeg on 12 kuud, kuid võtame vastu ka pikema tähtajaga hoiuseid.

Hoius

Kasvik

Renoveerimisfondi hoius

3% aastas

Kuidas käib hoiustamine?

Hoiustada saab Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistus iga Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu liige.

Kui Teie ühistu (korteriühistu, elamuühistu, hooneühistu või garaažiühistu) soovib astuda Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu liikmeks, on see protseduur väga lihtne (vt lähemalt).

Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu värskele liikmele avatakse hoiukonto ja sõlmitakse hoiuseleping. Renoveerimisfondi hoiuse lepingud pikenevad tähtaja lõppedes automaatselt 1 aasta võrra kui hoiuperioodi lõpuks pole hoiustaja avaldanud vastupidist soovi.

Kuhu pöörduda Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu liikmelisuse küsimuses?

Palume Teil lahkelt pöörduda meie kontorisse Tartus Raekoja plats 20 või Tallinnas Pärnu mnt 326 või Narvas Tallinna mnt 14. 

Kõik avaldused saab esitada ka interneti teel. Hoiuse avamise avalduse saab teha siin.

Vajalikud dokumendid leiate käesoleval leheküljel allpool. Kõik interneti teel edastatud dokumendid peavad olema allkirjastatud digitaalselt. Dokumendid palume Teil saata aadressile info@tartuhly.ee

Küsimused

Küsimuste korral pöörduge palun Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu klienditeeninduse poole telefonil 7 407 134 või kirjutage e-kiri aadressile info@tartuhly.ee 

Dokumendid

  • Renoveerimisfondi hoiuse avamise avaldus (PDF / Word)